• Telefon : (0312) 2536666
  • memorial ankara hasanesi .balgat mah.mevlana bulvarı.1422 sok no 4 . ankara

Yorumlar


Zeliha Bayhan

Troitlerimde nodül vardı.Ameliyat olmam gerekiyormuş. Bunu duyarduymaz ne yapacağımı şaşırdım.Herkes bir doktor tavsiye ediyor .kafam karma karışık oldu. Dr Ersin hocama çok teşekkür ederim. Ramazan Yıldız Hocamla tanışmama vesile oldu.GENEL CERRAHİN 1 numaralı hocası RAMAZAN YILDIZ Çok ilgili, işinin ehli bir doktor. Ameliyathane çok temiz ve oradaki doktorlar ve hemşireler sıcak kanlı ve ilgili..Allah hepinizden razı olsun.


Yılmaz Timurkaynak

Eşimin tiroit ameliyatını başarıyla gerçekleştiren Ramazan hocama sonsuz teşekkürler. Hocam iyiki varsınız


Hatice Çakır

Ameliyat olalı 24 saat bile olmadı ama ben kendimi çok iyi hissediyorum.Özel eğitim alan 2 çocuğu olan bir anne olarak çok tedirgindim ama Ramazan hocam o kadar başarılı ve insanlık olarakta o kadar iyi bir insan ki sabırla ilgiyle hastalarıyla konuşması rahatlatması ve tabiki cerrahığı ile kesinlikle önereceğim tek doktorum oldu.Iyiki varsınız hocam Allah başarılarınıza başarı katsın bir ömür hep mutlu ve sağlıklı olun herşey için teşekkür ederim


Safiye Aksaya

Mamografi de sıkıntı var panik haldeyiz abim onkoloji profoser i seni emanet edebileceğim en iyi cerrah dedi 5 yıl dır çok kahrımı çekti iyi varsın Ramazan hocam


Filiz DOĞAN

Korktuğum için 3 yıldır ertelediğim paratiroid adenomu ameliyatımı başarıyla geçekleştirdi.Ameliyat sonrasında da hiç bir sorunla karşılaşmadım. O kadar yoğunluğuna rağmen hastasına dinleyen, güven veren ve ilgilenen bir cerrah. Kendisine çooook teşekkür ederim.


İsa Geyikçioğlu

Abimin Troid bezi teşhisi konuldu tedavi sürecinde ve nodüllerimizle mücadelemizde yanımızdan olan Doktorumuz Ramazan Yıldız’a ve Ekibine sonsuz teşekkürler... Konusunda uzmanlığı-yetkinliği, hasta ve hasta yakınlarına empatik yaklaşımı,süreçteki bilgilendirmesi bizleri çok rahatlattı... Tekrardan teşekkürler.


Şengül Adım

Ramazan hocam iyiki varsınız. Tanı ve tedavileriniz ile mükemmel bir cerrahsınız. Hastalarınıza verdiğiniz moral ve motivasyon ile iyileşme sürecine olan büyük katkılarınızla hem çok iyi bir hekim hem de çok iyi bir insansınız. Bu ülkenin sizin gibi hekimlere ihtiyaçı var . Tekrar iyiki varsınız. Çok çok teşekkürler.


Hülya Adil

Kötü huylu meme kitlesini erken evrede teşhis ederek başarılı bir operasyonun ardından olumu sonuçlanan tedavimde olağanüstü katkısı olan Doç. Dr. Ramazan YILDIZ'a müteşekkirim. Hastalarına olan sıcak ilgisi ve alanındaki bilgisi ve tecrübesinden dolayı takdir ve tebriklerimi sunarım.


Bülent Kamil Adıgüler

Troid bezi ve oluşan nodüllerimizle mücadelemizde yanımızdan olan Doktorumuz Ramazan Yıldız’a ve Ekibine sonsuz teşekkürler... Konusunda uzmanlığı-yetkinliği, hasta ve hasta yakınlarına empatik yaklaşımı,süreçteki bilgilendirmesi bizleri çok rahatlattı... Tekrardan teşekkürler.


Fatoş Kıraç

O kadar şanslıyım ki sizin gibi basarili bi cerraha denk geldiğim için ne kadar sukretsem az, tiroid ameliyatimin 4. gününde suan kalkıp spor yapabiliyosam hepsi Ramazan YILDIZ hocamın sayesindedir. Müthiş basarılı, hastasıyla ilgili, merhametli bi doktor Allah'ım size cookkk uzun ömürler versin ki sihirli ellerinizle herkese şifa dağıtın.


Ayşen Kanatçı

Meme tedavisinde Ankara'da bir numarasınız hocam. Teşekkürler


Hülya Bircan

Çok ilgili bir doktor. Tavsiye ederim